سیستم مدیریت درخواست

  • تسريع امر پاسخگويي به مشتريان
  • حل برخي از مشکلات مشتريان با مراجعه به مقالات، راهنماها و درخواست هاي ثبت شده در سيستم
  • ايجاد نظم بيشتر در سرويس دهي به مشتريان
  • روال منظم تري براي سرويس دهي به مشتريان

تيکت چيست؟

هر درخواست مشتري در قالب يک تيکت تعريف مي گردد که با شماره از ساير موارد تميز مي يابد و اين امکان وجود داردکه يک تيکت با چند بار پرسش و پاسخ در يک گفتگو قرار گيرد. مشتريان مي توانندهرگونه سوال، درخواست، مشکل و ... خود را با ايجاد يک تيکت اعلام نمايند. تيکت مشتري به واحد سازماني مربوطه ارجاع داده مي شود و مسئول آن واحد، پاسخ مشتري را در همان تيکت ارسال خواهد کرد. در هر تيکت، فقط يک موضوع بايد مطرح شود و پاسخ هاي آن در همان تيکت به مشتري برگردد.
اولويت پاسخگويي: با راه اندازي سيستم مديريت درخواست ها ، اوليت پاسخ گويي به سوالات و درخواست ها تغيير مي يابد و اين سيستم براي دريافت پاسخ در اولويت قرار مي گيرد.

قطعی کردن اسناد

مسیر: عملیات حسابداری > عملیات اسناد > قطعی کردن اسناد

بعد از بررسی اسناد جهت قطعی کردن آنها می توانید از این قسمت اقدام کنید. در صورت قطعی کردن سندها سیستم دیگر اجازه ی هیچ گونه ویرایشی را روی آنها نمی دهد. به علاوه امکان درج سند جدید بین اسناد قطعی شده نیز وجود نخواهد داشت. ابتدا تاریخ مورد نظر را جهت قطعی سازی از قسمت  مشخص کنید. پس از کلیک دکمه ی   تمام اسنادی که تا این تاریخ ثبت شده اند، نمایش داده می شوند. برای قطعی کردن دکمه ی  را بفشارید.

نکتــــه: در صورت وجود سندهای یادداشت ما بین اسناد نمایش داده شده امکان قطعی کردن اسناد وجود نخواهد داشت. این اسناد به رنگ زرد نمایش داده شده اند. ابتدا نسبت به اصلاح آنها اقدام کرده سپس عمل قطعی سازی را انجام دهید.

پیغام روبرو در صورت درج سند ما بین اسناد قطعی شده به کاربر نمایش داده می شود.

غیر قطعی کردن اسناد

مسیر: عملیات حسابداری > عملیات اسناد > غیر قطعی کردن اسناد

در این قسمت اسناد قطعی شده، غیرقطعی می شوند. ابتدا از قسمت  مشخص کنید اسناد قطعی شده از چه تاریخی را به شما نشان دهد. پس از ورود تاریخ کلیه اسناد قطعی شده از آن تاریخ به شما نشان داده خواهد شد. برای غیرقطعی کردن دکمه ی  را بفشارید.

نکتــــه: سند غیرقطعی شده تا زمانی که از حالت تأیید خارج نشود، غیرقابل ویرایش خواهد بود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت پارسینا پردازان آریا می باشد.