سیستم مدیریت درخواست

  • تسريع امر پاسخگويي به مشتريان
  • حل برخي از مشکلات مشتريان با مراجعه به مقالات، راهنماها و درخواست هاي ثبت شده در سيستم
  • ايجاد نظم بيشتر در سرويس دهي به مشتريان
  • روال منظم تري براي سرويس دهي به مشتريان

تيکت چيست؟

هر درخواست مشتري در قالب يک تيکت تعريف مي گردد که با شماره از ساير موارد تميز مي يابد و اين امکان وجود داردکه يک تيکت با چند بار پرسش و پاسخ در يک گفتگو قرار گيرد. مشتريان مي توانندهرگونه سوال، درخواست، مشکل و ... خود را با ايجاد يک تيکت اعلام نمايند. تيکت مشتري به واحد سازماني مربوطه ارجاع داده مي شود و مسئول آن واحد، پاسخ مشتري را در همان تيکت ارسال خواهد کرد. در هر تيکت، فقط يک موضوع بايد مطرح شود و پاسخ هاي آن در همان تيکت به مشتري برگردد.
اولويت پاسخگويي: با راه اندازي سيستم مديريت درخواست ها ، اوليت پاسخ گويي به سوالات و درخواست ها تغيير مي يابد و اين سيستم براي دريافت پاسخ در اولويت قرار مي گيرد.

تنظیمات تراز نامه

مسیر: اطلاعات پایه حسابداری > تنظیمات ترازنامه

برای مشاهده ترازنامه در این سیستم ابتدا باید تنظیمات مربوط به ترازنامه را انجام دهید. در این تنظیمات مشخص می کنید که چه سرفصل هایی با عناوین مختلف ترازنامه درگیر هستند.

هر عنوانی را که از جدول سمت راست انتخاب کنید، سرفصل های مرتبط با آن در جدول وسط نشان داده می شوند. برای تعیین سرفصلهای مرتبط، ابتدا عنوان مورد نظر را از جدول سمت راست انتخاب کنید. سپس از جدول سمت چپ سرفصل های مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه ی  کلیک کنید. برای حذف سرفصلهای منتسب نیز، پس از انتخاب آنها دکمه ی Delete روی صفحه کلید را بفشارید.

نکتــــه:

  • امکان انتخاب چند سطر به صورت همزمان در هر دو جدول وسط و سمت چپ وجود دارد. برای انتخاب سطرهای پراکنده نیز می توانید از دکمه ی Ctrl استفاده کنید.
  • عناوینی که در سمت راست با رنگ زرد نشان داده شده اند، نیازی به تعیین سرفصل ندارند.
  • در صورت انتخاب تکی سطرها می توان از دوبار کلیک برای حذف/اضافه آنها استفاده کرد.

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت پارسینا پردازان آریا می باشد.