سیستم مدیریت درخواست

  • تسريع امر پاسخگويي به مشتريان
  • حل برخي از مشکلات مشتريان با مراجعه به مقالات، راهنماها و درخواست هاي ثبت شده در سيستم
  • ايجاد نظم بيشتر در سرويس دهي به مشتريان
  • روال منظم تري براي سرويس دهي به مشتريان

تيکت چيست؟

هر درخواست مشتري در قالب يک تيکت تعريف مي گردد که با شماره از ساير موارد تميز مي يابد و اين امکان وجود داردکه يک تيکت با چند بار پرسش و پاسخ در يک گفتگو قرار گيرد. مشتريان مي توانندهرگونه سوال، درخواست، مشکل و ... خود را با ايجاد يک تيکت اعلام نمايند. تيکت مشتري به واحد سازماني مربوطه ارجاع داده مي شود و مسئول آن واحد، پاسخ مشتري را در همان تيکت ارسال خواهد کرد. در هر تيکت، فقط يک موضوع بايد مطرح شود و پاسخ هاي آن در همان تيکت به مشتري برگردد.
اولويت پاسخگويي: با راه اندازي سيستم مديريت درخواست ها ، اوليت پاسخ گويي به سوالات و درخواست ها تغيير مي يابد و اين سيستم براي دريافت پاسخ در اولويت قرار مي گيرد.

انتقال اسناد به سال بعد

مسیر: عملیات حسابداری > سایر > انتقال اسناد به سال بعد

گاهی نیاز است که یک یا چند سند را به یک سال مالی دیگر یا یک شرکت دیگر انتقال دهید. برای این کار باید از این قسمت استفاده شود. پنل سمت راست برای برقراری ارتباط با پایگاه داده شرکت/سال مالی مورد نظراست. ابتدا دکمه ی  را برای فراخوانی نام سرورها بفشارید. پس از مدت زمانی لیست سرورها در قسمت «نام Server» نشان داده خواهد شد. سپس نام کاربری و رمز ورود را وارد کنید. در انتها برای نمایش نام پایگاه های داده دکمه ی  را کلیک کنید. پس از انتخاب نام پایگاه داده نوبت به جستجوی اسناد ثبت شده در شرکت و سال مالی جاری می رسد. برای این کار بازه ی زمانی مورد نظر را وارد کرده و دکمه ی جستجو را کلیک کنید.

پس از جستجوی اسناد، سندهای مورد نظر را برای انتقال انتخاب کنید. در انتها با کلیک دکمه ی  به کار خود خاتمه دهید.

 

نکتــــه:

  • از این فرم برای صدور سند افتتاحیه سال مالی بعد نیز می توان استفاده کرد. برای این کار تنها کافیست سند اختتامیه صادر شده را انتخاب کنید، سپس گزینه ی «جابجایی مبلغ بدهکار و بستانکار» را علامت زده و انتقال سند را انجام دهید.

اسناد انتقال داده شده در بازگشایی های بعدی فرم به صورت تیک دار و با رنگی متفاوت نشان داده خواهند شد.

 

[1]  منظور از شرکت و سال مالی جاری، شرکت/سالی است که از ابتدا به آن وارد شده اید. 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت پارسینا پردازان آریا می باشد.